محصولات ولتی تینا سافت
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

محصولات پکیجی تینا سافت
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

محصولات سایر شرکت ها
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

ورود به سیستم

رمز عبور خود را فراموش کرده ام
ثبت نام در سایتترانه های کودکانه تارا
گروه : محصولات ولتی تینا سافت - کودک و نوجوان
قیمت : 3000
نوع : تک سی دی-3000

همه می‌دانیم تربیت صحیح انسان‌ها از دوران کودکی آغاز می‌گردد و هر آنچه که کودک به‌عنوان عادت‌های پسندیده آموزش می‌بیند، در دوره‌های بعدی زندگی حتی در بزرگ‌سالی نیز، آن عادت‌ها را به‌کار خواهد برد. آغاز فراگیری عادت‌های پسندیده که مهم‌ترین دورهٔ یادگیری انسان‌ها را تشکیل می‌دهد، همان دورهٔ قبل از دبستان است. آموزش عادت‌های صحیح بهداشتی به کودکان قبل از دبستان با کمک شعر و موسیقی، بهتر است. البته زمانی می‌توان گفت که موسیقی کار خود را در تعلیم و تربیت و ایجاد روحیه و شور و نشاط به کودکان با موفقیت انجام داده که همهٔ شرایط لازم رعایت گردد؛ یعنی در این امر مهم، هم شاعر، هم آهنگساز، و هم معلمی کارآزموده، نقش آفرینی نمایند.
این، همان تخصصی بودن رشتهٔ کودک را می‌رساند. موفقیت در آموزش و اطلاع‌رسانی به کودکان به کمک شعر و موسیقی، نتیجه‌های باورنکردنی را با خود به همراه دارد که علاوه بر تعلیم و تربیت و ایجاد عادت صحیح و پسندیده می‌توان به شادابی و توان‌مندی اشاره کرد که باز با کمک موسیقی در کودکان پدیدار می‌گردد و این موفقیت در آموزش با کمک شعر و موسیقی، تأثیر خود را در رشد و شکوفائی بهتر کودکان خردسال گذارده و زمینهٔ مطلوبی را برای گام نهادن در دوره‌های بعدی زندگی ایجاد خواهد کرد که باز موسیقی می‌تواند جلوه‌های شگرفی را در آن دوره‌ها با خود به همراه آورد و با داشتن اثرهای تفریحی، آموزشی، روحی و روانی در خودسازی انسان‌ها (کودکان امروز و زنان و مردان فردا) نقش مهمی را بازی نماید. به هر حال، تأثیرهای موسیقی در کودکان بسیار زیاد است و به همین دلیل، می‌توان از این وسیله برای آموزش بهتر، مؤثرتر و ماندگارتر استفاده نمود، چرا که موسیقی و شعر با روحیهٔ کودک بسیار سازگار است و هر آنچه را که هدف آموزش باشد و از طریق شعر و موسیقی به او تعلیم داده شود، فرا می‌گیرد.


این مجموعه که شامل ترانه های انیمیشنی شاد و جذاب برای کودکان میباشد علاوه بر اینکه لحظات شاد و مفرحی را برای آنان فراهم میکند دارای نکات آموزنده ای نیز برای آنها می باشد .


ترانه های این مجموعه عباتند از:


1- بابا

2- بچۀ خوب

3- بهار

4- باران

5- گل ها

6- جوجه

7- مادر

8- پیش دبستانی

9- سلام

10- شیر

11- ورزش


قابل اجرا در کامپیوتر و VCD Player


پروانه انتشار : 038846-00510-8

تعداد      
محصولات مرتبط
مثل آباد (1)
3,000 تومان
قصه های پند آموز و مثل آباد 1
توضیحات بیشتر
 


کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی تیناپردازش مهر پارس می باشد. تلفن: 8 - 77683495 - 021